Izdziedināšana no 58 gadus ilgas stostīšanās un 25 gadus ilga hroniskā bronhīta

Dorofejs E. K. (78), Gatčina, Sanktpēterburga (Krievija)

Dorofejs E. K. (78), Gatčina, Sanktpēterburga (Krievija)Vairāk nekā 25 gadus man ik gadu bija akūtas elpceļu saslimšanas, bronhīts, mokošs klepus un iesnas. Kad es tiku izmeklēts tuberkulozes aprūpes centrā, ārsti konstatēja hronisku obstruktīvu bronhītu. Sevišķi slikti man bija pavasarī un rudenī, bet arī tad, kad kļuva aukstāks. Izraisītāji lēkmēm bija gan ilga stāvēšana autobusa pieturā, gan samirkušas kājas lietus laikā, caurvējs utt.

Līdztekus dažādajām tabletēm un mikstūrām, kuras es lietoju, man nozīmēja arī inhalācijas, fizioterapiju, banku uzlikšanu un ārstniecisko vingrošanu. Ārsti man ieteica pārtraukt smēķēšanu un pēc iespējas izvairīties no saaukstēšanās. Terapeitiskie pasākumi man sniedza zināmu uzlabojumu, bet palīdzība bija tikai īslaicīga. Savā postā es ķēros pie pašārstēšanās ar ārstnieciskajiem augiem un māla terapijām. Es izmainīju savu uzturu uz dalīto uzturu (Heja diētu), taču bez cerētā ilgstošā uzlabojuma.

Stresa izraisīta stostīšanās

10 gadu vecumā pēc vienas stresa situācijas es sāku stostīties. Es nevarēju izrunāt pats savu vārdu. Uz eksāmeniem es vienmēr gāju kā pēdējais un tikai ar lielām grūtībām varēju saprasties ar skolotāju. Es zināju, ka ārsts nevar man palīdzēt. Mana māte, mans brālis un viņa meita arī stostījās. Viegla stostīšanās ir arī manam dēlam. Šī stostīšanās bija kā smaga nasta manā dzīvē un ļoti ietekmēja manu emocionālo stāvokli.

Es izdzirdēju par Bruno Gröningu uz ielas

Es nejauši dzirdēju uz ielas, kā divas sievietes sarunājās par Bruno Gröningu. Mani pārsteidza, ka viss šeit bija bez maksas. 1997. gada februārī es tiku ievadīts Bruno Gröninga mācībā. Es neko nesajutu. Man bija ļoti grūti ticēt svētajam spēkam, jo es biju simtprocentīgs ateists. Es gribēju visu izprast ar prātu un nevis ar sirdi.

Pēc gadu desmitiem brīvs

Es regulāri gāju uz kopas stundām un gribēju pats pārliecināties par šo nepazīstamo spēku. Tam papildus es arī regulāri divreiz dienā veicu Einstellen. Iedarbība nebija ilgi jāgaida. Uzreiz pēc ievadīšanas mācībā abas kaites kļuva ievērojami vieglākas, un kopš 1999. gada sākuma es esmu pastāvīgi vesels. Divus gadu desmitus ilgušais hroniskais bronhīts un gandrīz sešus gadu desmitus pastāvējušā stostīšanās nu jau gadiem ilgi pieder pagātnei.

Kā simtprocentīgs ateists es nekad iepriekš nebūtu ticējis, ka kaut kas tāds mūsdienās ir iespējams. Tā tagad ir gluži cita dzīve, kad slimības, kas gadu desmitiem jau bija kļuvušas par normu, ir vienkārši pazudušas.

Šodien es varu absolūti brīvi runāt, esmu kļuvis laimīgs, dzīvespriecīgs un ļoti runīgs. Netraucēti bez kauna vienkārši spēt runāt - es domāju, to var saprast tikai tas, kurš gadu desmitiem ilgi to vairs nebija varējis. Es vairāk nepazīstu arī baiļu no lietaina laika. Kad manas kājas kļūst slapjas, es vairāk nesaslimstu. Arī caurvējam es vairs vispār nepiegriežu nekādas vērības.

Ārsta komentārs:

Pilnīgā izdziedināšanās no abām augstāk minētajām hroniskajām saslimšanām pēc gadu desmitiem no ārsta viedokļa ir ļoti iespaidīga un medicīniski nav izskaidrojama.

 

Dokumentarfilm

Dokumentālā filma:
„Bruno Gröninga fenomens”

Demonstrēšanas datumi daudzās pilsētās visā pasaulē

Grete Häusler-Verlag

Grētes Häusleres izdevniecība: Plaša grāmatu, žurnālu, CD, DVD un kalendāru izvēle

fwd

Izsakās zinātnieki: Interesanti aspekti no Bruno Gröninga mācības