Bruno Gröninga mācība

Palīdzība un dziedināšana garīgā ceļā

Bruno Gröning in einer Gemeinschaftsstunde.Bruno Gröninga mācība atklāj garīgu spēku ietekmi uz cilvēkiem. Šo spēku ietekme ir lielāka, nekā uzskata lielākā daļa cilvēku.

Cilvēks kā „baterija“- lai varētu izpildīt savus uzdevumus, tam vienmēr jāuzņem jauna dzīves enerģija

Bruno Grönings cilvēku salīdzina ar bateriju. Ikdienas dzīvē katrs patērē spēku. Taču vajadzīgā jaunā dzīves enerģija bieži vairs netiek pietiekami uzņemta. Gluži tāpat kā tukša baterija nav spējīga strādāt, arī ķermenis bez enerģijas nevar veikt savus uzdevumus. Sekas ir nogurums, nervozitāte, bailes un galu galā slimība.

Bruno Gröninga mācība paskaidro to, kā cilvēks var uzņemt jaunu enerģiju. Ticība labajam ir svarīgs priekšnosacījums, gluži tāpat kā griba kļūt veselam. Cilvēku visapkārt ietver dziedinoši viļņi, kurus tam ir tikai jāuzņem. Saskaņā ar Bruno Gröninga teikto, nav nedziedināmu slimību, ko apstiprina ārstu pārbaudītie panākumu apraksti. Šīs izdziedināšanas notiek garīgā ceļā un tādējādi nav atkarīgas no Bruno Gröninga fiziskās klātbūtnes.

Kā cilvēks vislabāk var uzņemt Heilstrom

Lai uzņemtu šo Heilstrom, palīdzības meklētājs sēž ar atvērtām plaukstām. Rokas un kājas nav sakrustotas, lai netraucētu Heilstrom plūšanu. Domas par slimību un rūpēm darbojas kā traucējošas, turpretī domas par kaut ko skaistu palīdz.

Kad Heilstrom plūst cauri ķermenim, tas uzduras orgāniem, kuru darbība ir traucēta slimības dēļ, un sāk tur savu attīrošo iedarbību. Tad var rasties sāpes, kas liecina par ķermeņa attīrīšanu. Tā kā slimība pēc savas būtības nav no Dieva gribēta, tā tiek pakāpeniski uzveikta. Atsevišķos gadījumos tas var notikt arī spontāni. Šeit ir svarīgi, lai cilvēks domās vairs nav nodarbināts ar slimību, bet gan tic tam, ka Dievam nav neviena „nedziedināma“.

Lai arī turpmāk paliktu veseli, Bruno Gröninga draugi ik dienas veic Einstellen, lai uzņemtu Heilstrom. Vesels ķermenis rada pamatu dzīvei saskaņā ar sevi pašu, ar līdzcilvēkiem un dabu.

Bruno Grönings atstāj cilvēkiem mācību

Bruno Gröninga mācības mērķis ir darīt katru par cilvēku, pilnu dzīvesprieka, kurš ir brīvs no fiziskiem un dvēseliskiem traucējumiem.

Par to Bruno Grönings ir teicis: „Šī mana mācība ir vārdos izteikta dzīves gudrība, pēc kuras dzīvo jau daudzi mani draugi un caur to guvuši panākumus. Šīs mācības pieņemšana tiem ir atnesusi pilnīgu iekšēju transformāciju, kas daudzos gadījumos veda pie panākumiem veselībā.“

Dokumentarfilm

Dokumentālā filma:
„Bruno Gröninga fenomens”

Demonstrēšanas datumi daudzās pilsētās visā pasaulē

Grete Häusler-Verlag

Grētes Häusleres izdevniecība: Plaša grāmatu, žurnālu, CD, DVD un kalendāru izvēle

fwd

Izsakās zinātnieki: Interesanti aspekti no Bruno Gröninga mācības