Kā filma dod cerību par palīdzību un izdziedināšanu

Bruno Gröninga fenomens - filmas demonstrēšana visā pasaulē un YouTube

Sinnbild Lichterkette

Arī pēc vairāk nekā 15 gadiem šīs pārlaicīgās dokumentālās filmas ietekme turpinās. 2019. gada sākumā - sakarā ar 60. gadadienu kopš Bruno Gröninga nāves - Bruno Gröninga Draugu loks ierosināja vienreizēju Gaismas ķēdes akciju. Rezultāts: visā pasaulē notika aptuveni 900 filmas demonstrācijas un YouTube visās valodās filma piedzīvoja teju pusmiljona apmeklējumu.

Dokumentālā filma „Bruno Gröninga fenomens“ kinoteātros parādījās 2003. gada rudenī un pa šo laiku jau vairāk nekā 15 gadus tiek demonstrēta visā pasaulē publiskās kino un projektora demonstrācijās. Jau ilgu laiku tā ir pieejama arī DVD formātā.

Saistībā ar filmas 15 gadu jubileju Bruno Gröninga Draugu loks no 2019. gada 19. janvāra līdz 8. februārim iniciēja trīs nedēļas ilgu „Gaismas ķēdes akciju“. Tās laikā visā pasaulē aptuveni 900 reižu ar lieliem panākumiem tika izrādītas abas dokumentālās filmas: „Bruno Gröninga fenomens“ un „Dziedināšanas fenomens“, kuras noskatījās vairāk nekā 30 000 skatītāju. Vienlaikus „Bruno Gröninga fenomens“ tika augšupielādēts YouTube un trīs nedēļu garumā tur izvietots brīvai pieejai skatītājiem. Šeit panākumi bija vēl iespaidīgāki. Kopumā trīs filmas daļas visās valodās tika apmeklētas teju pusmiljons reižu. Arī skatītāju komentāri bija ļoti aizkustinoši. Šeit ir daži piemēri:

„Lieliska, brīnišķīga filma. Iesaku katram.“ „Dokumentālā filma par Bruno Gröningu ir ļoti aizkustinoša.“ „Man šī filma ļoti palīdzēja. Sirsnīgs paldies.“ „Mani tas dziļi iespaidoja!!! Paldies par šo filmu.“ „Šī filma palīdz pacelt mūsu planētu Zeme ar visu tās radību mīlestības pilnā apziņā.“ „Šī filma ir vajadzīga visai cilvēcei.“

Ņemot vērā šo brīnišķīgo rezonansi un negaidīti augsto pieprasījumu, Draugu loks ir nolēmis filmu arī turpmāk atstāt YouTube. Tādējādi katram palīdzības meklētājam un interesentam tiek dota iespēja iepazīt Bruno Gröningu un uzzināt par dziedināšanu garīgā ceļā caur viņa mācību.

„Savu dzīvi es dāvāju visiem šīs zemes cilvēkiem, un visiem ir jāuzzina, visiem ir jāzin, kāpēc, kā un kā labad es to daru.“ Bruno Grönings

Dokumentarfilm

Dokumentālā filma:
„Bruno Gröninga fenomens”

Demonstrēšanas datumi daudzās pilsētās visā pasaulē

Grete Häusler-Verlag

Grētes Häusleres izdevniecība: Plaša grāmatu, žurnālu, CD, DVD un kalendāru izvēle

fwd

Izsakās zinātnieki: Interesanti aspekti no Bruno Gröninga mācības