Uzdravení sluneční alergie

Uzdravení z alergie na tlačiarensku čerň (Kolophonium) a slnečná alergia

Pani G. -M.-G. (47), Bochum (Německo)

Dvanásť rokov som trpala na alergiu slnka. Postihnutá bola predovšetkým oblasť hrdla, hrudníka a pliec. Špeciálne a veľmi drahé ochranné krémy mi pomáhali len veľmi málo a preto som sa musela pred slnkom chrániť oblečením.

V r. 1993 som bola uvedená do učenia Bruna Gröninga, pretože som hľadala pomoc pre môjho muža. O rok neskôr som mala dovolenku na Sicílii. Prvého večera som si uvedomila, že som nedostala žiadnu alergiu, hoci som sa počas celého dňa bez akéhokoľvek ochranného krému vystavovala na slnku. Toto vyliečenie vydržalo do dneska, začo z celého srdca ďakujem pánu Bohu.

Uzdravení z alergie na tlačiarensku čerň (Kolophonium) a slnečná alergia

Pani M. B. (37), Frankfurt (Německo)

Zakaždým, keď som letela do svojej domoviny Maurícius, dostala som alergiu na slnko vo forme zčervenania a mokrých vyrážok. Lekárom predpísané krémy s vysokým ochraným faktorom slnečného žiarenia mi nepomáhali. Zlepšilo sa to až po 14 dňoch, keď bola pokožka hrubšia.

Jeden rok na to, ako som bola uvedená do učenia Bruna Gröninga som znovu letela na Maurícius a hoci bolo 40 stupňov C, nedostala som žiadnu alergiu. Od alergie som oslobodená už tri roky. Som vyliečená od vtedy, ako som v spoločenstve.

Dokumentarfilm

Dokumentární film:
Fenomén
Bruno Gröning”

Data filmových představení v mnoha městech celosvětově

Nakladatelství Grete Häusler Verlag

Nakladatelství Grete Häusler Verlag: Velký výběr knih, časopisů, CD, DVD a kalendářů

fwd

Vědci přicházejí ke slovu:
zajímavé aspekty k
učení Bruno Gröninga