Uzdravení bolestí hlavy

 

Heilung von schweren chronischen Kopfschmerzen

Healing from severe chronic headaches

John Leiker (55), Buffalo (USA), about his brother Bernie Leiker (57)

My older brother Bernie is without doubt the person I most admire. He was always there when I needed help. I can't remember a single time when I asked a favor of him that he said "no".
I was five years old. Bernie was seven. We were going to school together, a distance of about half a mile. The way took us over a heavily traveled street. I still remember the words of my mother, "Bernie, keep an eye on your little brother!" It was raining that morning when we arrived at the crossing. I ran ahead of my brother over the street as a car turned into the main street. I froze as I saw the car coming toward me. The driver hadn't seen me. My brother ran onto the street and shoved me out of danger, but the car hit him and threw him 15 yards away. His head struck the concrete curb. He lay there unconscious in a pool of blood.

Číst dál...

Spontaneously healed after ten years of continual headaches

Daniela H. (25), Hamburg (Germany)

I suffered from headaches from 1989/90 on. Shortly before this pain, which tormented me 24 hours a day, first appeared, I had suffered a light brain concussion by falling on my head while ice-skating. The doctors I consulted attributed the pain to that.

Číst dál...

Healing of pain from hip arthritis and chronic headaches of over 15 years' duration

Shakila Premcharan (52), Suriname/South America

Since 1995, I had had continual pain in my pelvis and hips, running downward from my waist. I would go to bed with this pain and get up with it. My family doctor treated me with medication and injections. Since there was no relief, transfer to a hospital ensued. Analysis of the examinations such as x-ray, ultrasound, and laboratory tests yielded the diagnosis of arthritis.
In addition, headaches had tormented me for 15 years. They were severe, especially after sleepless nights. The treatment consisted of the medication Paracoff.

Číst dál...

Uzdravení z škodí všeobecná forma bez jasnej diagnózy

Pani G. W. (25), Burghausen (Německo)

10 rokov som trpela bolesťami hlavy. Posledné 2 roky skoro denne. Prejavovali sa silným pocitom tlaku v záhlaví alebo tiež na čele. Najčastejšie sa objavovali poobede a do večera sa stupňovali. Kvôli stálym bolestiam som sa od všetkých odtiahla a okrem mojej práce som sa zdržovala skoro len doma. Ostala som bez energie, popudlivá a unavená.

V júli 1996 som sa dozvedela o učení Bruna Gröninga. 2 týždne po uvedení dlhoročné bolesti jednoducho zmizli. Opäť sa s radosťou aktívne zúčastňujem života (šport, návšteva priateľov, vychádzky. . . ).

Uzdravení z škodí vychádzajúce z krčnej chrbtice

Pani I. Z. (74), Altdorf (Švýcarsko)

Od apríla 1991 som stále mala silné bolesti hlavy a závrate. Bolesti začínali na šiji a viedli potom k bolestiam hlavy. Môj domáci lekár mi povedal, že to pochádza z mojej opotrebovanej krčnej chrbtice a predpísal mi tablety, ktoré priniesli trochu zmiernenie. Ani akupunktúra, autogénny tréning a prikladanie rúk u jedného liečiteľa neprinieslo veľa.

A tu som našla krúžok priateľov Bruna Gröninga. Už v júni 1991 zmizli bolesti. Aj závraty odvtedy akoby odleteli.

Uzdravení z škodí ako následok z porúch z prekrvenia (často lekárska diagnóza bez príslušnej diagnostiky)

Pani Ch. G. (48), Köln (Německo)

36 rokov som trpela takmer každý deň ťažkými bolesťami hlavy, ktoré pretrvávali počas celého dňa. Sedem lekárov a štyria ľudoví liečitelia na mne vyskúšali najrôznejšie terapie, ale nikto mi nemohol pomôcť. Tablety som brala ako cukríky (thomapyrin, spalt, gelonida, methadon, optadygon, aspirin atď) 12 kusov denne. Neskôr prišli k tomu ešte injekcie. Ale nič mi dlhodobe nepomohlo. Jedna neurologička diagnostikovala poruchy prekrvenia hlavy a predpísala mi ešte cinnarizin 75, magnesium verla, diclophlogont-50-čípky a ergo lonarid. Všetko pomohlo vždy len prechodne.

Po mojom uvedení v marci 1991 som mala jeden deň najsilnejšie bolesti hlavy, nevoľnosť a bolesti celého tela. O deň neskôr boli všetky bolesti preč a tak je to dodnes. Pre mňa je to vykúpenie po 36 rokoch, ktoré neviem vyjadriť slovami.

Uzdravení z škodí ako následok z porúch z prekrvenia (často lekárska diagnóza bez príslušnej diagnostiky)

Pani I. S. (55), Olpe (Německo)

Mala som 19 rokov silné, pretrvávajúce bolesti hlavy, zvlášť na vrchu hlavy. Niekedy sa tie bolesti presunuli až do záhlavia. Bol to nevydržateľný tlak v mojej hlave. Môj domáci lekár bol tej mienky, že sú to poruchy z prekrvenia. Proti bolestiam som brala tablety, ktoré mi priniesli zmiernenie. Keď povolil účinok, bolesti boli znova tu.

V júli 1991 som sa dozvedela o učení Bruna Gröninga. Po troch mesiacoch som dostala vyliečenie. Odvtedy som oslobodená od tých dlhoročných bolestí hlavy.

Uzdravení z škodí všeobecná forma bez jasnej diagnózy

Pán H. J. M. (64), Altenkirchen (Německo)

Vyše 30 rokov som denne trpel na bolesti hlavy. Na zmiernenie som bral spalt-tablety. Koncom 60. rokov som pri jednej návšteve u lekára spomenul tieto bolesti hlavy. Odvtedy som dostával neuralgin. Striedal som ich so spalt-tabletami, keď boli bolesti veľmi silné. Tak som niekedy bral až do 12 tableit denne. Napriek tomuto konzumu tabliet som bol len 1-2 hodiny cez deň bez bolestí.

Po tom, ako som bol 6.2.1991 uvedený do učenia Bruna Gröninga, som mal ešte 14 dní bolenie hlavy. Bolesti prichádzali každé ráno, až do 21.2.1991, ale každým dňom boli slabšie. Od marca 1991 neprišli už žiadne bolesti hlavy. Od toho času som oslobodený od tohoto dlhoročného utrpenia.

Uzdravení z škodí všeobecná forma bez jasnej diagnózy

Pani I. D. (57), Bochum (Německo)

Pred 15 rokmi som zrazu, bez poznateľnej vonkajšej príčiny, dostala bolesti hlavy, ktoré boli odvtedy stále tu, deň a noc. V noci som sa od bolestí budievala. Tým som bola cez deň veľmi unavená a domáce práce mi išli len ťažko od ruky. Bolesti sa často nedali vydržať, potom som brala tablety. Keď účinok povolil, bolesti boli zasa tu.

Po mojom uvedení v októbri 1993 som po niekoľko dní nemala žiadne bolesti hlavy. Ale potom predsa začali znova, presne ako predtým, niekedy dokonca silnejšie. Od začiatku decembra 1993 nemám žiadne bolesti hlavy. Opäť môžem dobre spať a nepotrebujem žiadne tablety.

Uzdravení z škodí všeobecná forma bez jasnej diagnózy

Pani K. H. (48), Bremen (Německo)

15 rokov som mala bolesti hlavy, ktoré prichádzali asi 3x do mesiaca a s časom sa stále zhoršovali. Ráno som sa prebúdzala s vŕtajúcimi bolesťami v záhlaví, ktoré sa rozširovali až po pravé oko a trvali celý deň, napriek tomu, že som zobrala až do 4 tabliet thomapyrínu.

Po uvedení do učenia Bruna Gröninga bolesti okamžite zmizli. Po troch mesiacoch sa znova objavili v silne zoslabenej forme a potom už nikdy viac. Tri roky som úplne bez bolestí hlavy.

Uzdravení z škodí všeobecná forma bez jasnej diagnózy

Pán L. S. (56), Olpe (Německo)

31 rokov som trpel bolesťami hlavy, ale nikdy som kvôli tomu nebol u lekára, to som nechcel. Bolesti hlavy začínali už o siedmej hodine ráno a trvali celý deň. Bola to ťahavá bolesť po celom vrchu lebky. Denne som užil až do 5 tabliet proti boleniu hlavy (thomapyrin), ktoré mi priniesli na 4-5 hodín zmiernenie, potom bolesti znova zosilnili. Večer pred spaním som zobral ešte jednu tabletu, aby som cez noc nejako vydržal. Niekedy som sa v noci zobudil a zobral som znova 2 tablety, aby som zasa mohol spať.

V júni 1991 som sa dozvedel o učení Bruna Gröninga. Hneď po uvedení bolesti hlavy zoslabli tak, že som mohol znížiť dávku tabliet. Po 10 až 14 dňoch skončili náhle všetky obtiaže, kvázi cez noc. Teraz po 31 rokoch som úplne bez obtiaží.

Uzdravení z škodí vychádzajúce z krčnej chrbtice

Pán H. R. (65), Wegberg (Německo)

Po 25 rokov som mal neprestajne bolenie hlavy, niekedy také silné, že som nebol schopný práce a musel som ležať. Lekári mi povedali, že tie potiaže pochádzajú z krčnej chrbtice. V mojej núdzi som niekedy zobral až do 10 tabliet od bolesti (prontopyrin). Často som si nechal u môjho ortopéda napraviť krčnú chrbticu. Bolesti na krátky čas zmizli, čoskoro sa ale v rovnakej sile vrátili späť.

Po mojom uvedení do učenia Bruna Gröninga v novembri 1987 už neprišli žiadne bolesti hlavy. Nikdy viac som nemusel siahať po tabletách. Myslím, že nikto nevie pocítiť, čo to znamená, po 25 rokoch byť konečne bez bolestí.

Dokumentarfilm

Dokumentární film:
Fenomén
Bruno Gröning”

Data filmových představení v mnoha městech celosvětově

Nakladatelství Grete Häusler Verlag

Nakladatelství Grete Häusler Verlag: Velký výběr knih, časopisů, CD, DVD a kalendářů

fwd

Vědci přicházejí ke slovu:
zajímavé aspekty k
učení Bruno Gröninga