Uzdravení multialergií

Healing from allergies and bronchial asthma

Constantin Riedl (41), Regensburg (Deutschland)

For around 25 years, from spring to autumn - during the blooming period of grasses and trees - I suffered from severe hay fever with red, watery eyes, runny nose, sneezing attacks, continually swollen mucous membranes, and frequent sinusitis. Moreover, I reacted allergically to animal hair, feathers, nuts, house dust, and alcohol which manifested itself through sneezing, catarrh, scratching and swelling of the throat as far as dyspnoea. During the last 12 years asthma attacks with breathing difficulty, sweating attacks and feelings of anxiety occurred more and more frequently.

Číst dál...

Healing from chronic back problems, allergies, migraine, pain in both knees, and calcaneal spurs on both heels

Horst-Hubertus Krug (65), Konstanz (Germany)

At 13, I was treated for the first time by an orthopedist for severe back pain. I had grown around 8 inches in one year. My cervical, thoracic and lumbar vertebrae showed considerable deformation with extremely painful consequences. In 1968, at the age of about 21, I also became allergic to various foods, sweets, beer, and solvents in paints and lacquers. My reactions were attacks of sweating, circulatory problems almost to the point of unconsciousness, and vomiting. In the same year – 1968 - I began to suffer from migraines with severe headaches and photosensitivity. It was a pulsating, sharp pain above the temples on both sides. In the mid-nineties, pain became noticeable in both knees. An x-ray examination revealed arthritis. From 2006, on I wore heel cushions in my shoes that were recommended by my family doctor. Painful heel spurs had gradually formed on both feet.

Číst dál...

Uzdravení z alergie na psy, mačky, koňské chlpy, žihlavku, tlačiarensku čerň (Kolophonium), posteľné perie

Pán E. S. (62), Sauerland (Německo)

Od roku 1980 som bol alergický na chlpy zvierat (na psy, mačky, kone, kravy), ďalej bol alergický na domáci prach, črvotoče, peľ, celkove na kvety, ale predovšetkým na žihlavku a dokonca na tlačiarenskú čerň. Okrem toho sa u mňa prejavovali alergické reakcie na posteľné perie a koberce. Ďalej neznášal sladkosti, hlavne práškový cukor. Neustála nádcha, opuchnuté červené vyrážky na celom tele, svrbenie, problémy s dýchaním, slziace oči a vodné pľuzgieriky na hlave, boli sprievodným javom týchto alergií. V roku 1986 som musel kvôli tomuto zaťaženiu odísť do predčasného dôchodku. Všetka moja snaha znovu vyzdravieť (napr. terapia vlastnou krvou, desensibilácia proti zodpovedajúcim alergénom, rôzne lieky) priniesla len malé utíšenie bolestí, alebo bola úplne bezvýsledná.

Po uvedení do učenia Bruna Gröninga v marci 1990 som bol už po 14 dňoch úplne oslobodený od alergií. Pokrovce, zvieratá, kvety, tlačiarenská čerň a prach ma už vôbec nerušia. Môžem jesť opäť sladkosti a dokonca aj práškový cukor.

Uzdravení z alergie na tlačiarensku čerň (Kolophonium) a slnečná alergia

Pani G. B. (65), Hamburg (Německo)

V roku 1986 som dostala alergiu na tlačiarenskú čerň. Noviny, mydlo, šampóny na vlasy, politurén atď. mi spôsobovali silné pálenie v oblasti úst, nosa a očí. Toto vystupovalo smerom hore po celej hlave. Na nose a pod pravým okom som mala neustále pľuzgiere, ktoré sa neskôr zmenili na mäsovo červené fľaky. Napriek ochrane pri písaní (rukavice) dostala som alergické reakcie na rukách a nechty oboch prsteníkov mi zliezli dole. Moja zubná protéza bola zhotovená zo špeciálneho materiálu. Nepomohlo mi žiadne ultrasínne mlieko, maste ani termálne mydlo. Pomocou špeciálneho sprayu som mohla jednu až dve hodiny čítať, alebo písať. V roku 1987 som dostala pas na alergie. Asi v tomto roku som dostala ešte alergiu na slnko.

Od uvedenia do učenia Bruna Gröninga v marci 1991 začali alergie ustupovať. O dva mesiace nato alergie úplne zmizli. Zostalo to tak do dneska, nemusím používať žiadne lieky, alebo ochranné prostriedky proti slnečnému žiareniu.

Výpomoc pri alergii na trávu, peľ, chlpy zvierat, domáce roztoče a. i.

Pani R. P. (40), Altenkirchen (Německo)

Vyše 8 rokov som trpela na alergiu vo forme sennej nádchy spojenej so silným kašlom a problémoch pri dýchaní. Mala som však aj alergiu na trávu, peľ, chlpy zvierat, domáce roztoče. . . atď. Napriek tomu, že mi lekári predpísali mnoho antialergických liekov, očných a nosných kvapiek nedošlo k zlepšeniu môjho stavu. V r. 1990 došlo k vyvrcholeniu tejto choroby. Celé telo som mala skoro vždy vysypané svrbiacimi opuchlinami a vyrážkami a svrbenie bolo takmer neznesiteľné. Dvaja lekári hovorili o chronickej recidivite. Jedine užívaním vysokej dávky kortizónu, by sa mohlo dosiahnuť zlepšenie môjho stavu. Nepomohli mi ani návštevy u ľudového liečiteľa, dokonca ani liečenie vlastnou krvou.

V novembri 1990 som spoznala Kruh priateľov Bruna Gröninga. Od januára 1991 som bez zaťažení, nie som na nič alergická a nepotrebujem viac žiadne lieky.

Dokumentarfilm

Dokumentární film:
Fenomén
Bruno Gröning”

Data filmových představení v mnoha městech celosvětově

Nakladatelství Grete Häusler Verlag

Nakladatelství Grete Häusler Verlag: Velký výběr knih, časopisů, CD, DVD a kalendářů

fwd

Vědci přicházejí ke slovu:
zajímavé aspekty k
učení Bruno Gröninga