Uzdravení ze senné rýmy (pollinosis)

Healing from bronchial asthma and grass pollen allergy

Werner Kirmer (59), Hoyerswerda (Germany)

I was burdened with bronchitis since childhood. My military service, to which I was called despite the fact that the bronchitis hadn’t healed, was “ended” after only 14 days. I spent it, so to speak, in the sick bay. After six months I was finally withdrawn from service. The diagnosis was “bronchial asthma”. Toward the end of the seventies it was determined that, in addition to the asthma, I also suffered from a grass pollen allergy.

Číst dál...

Uzdravení z senná nádcha (Pollinose)

Pán M. H. (29), Bremen (Německo)

Pred 12 rokmi som dostal sennú nádchu. Ťažkosti ako svrbenie v hrdle a očiach, tečúci nos, kýchanie som mal počas teplých dní od mája do augusta a tento stav sa stále zhoršoval. Dostal som tabletky, ktoré mi pomohli na jeden deň. Po 10 rokoch, ako som dostal sennú nádchu som si vypočul úvodnú prednášku do učenia Bruna Gröninga. Jedného teplého letného večera som šiel na spoločnú hodinu a zabudol som si zobrať tabletku. Symtómy sennej nádchy boli veľmi silné. Na veľké počudovanie sa ťažkosti počas hodiny stále zmenšovali až úplne zmizli. Odvtedy sa mi senná nádcha nevrátila. Za toto vyliečenie som veľmi vďačný.

Uzdravení z senná nádcha (Pollinose)

Pani A. P. (47), Štuttgart (Německo)

Asi päť rokov som trpela hlavne v mesiaci marec a apríl na svrbenie a slzenie očí. Oči som mala stále zapálené a opuchnuté, stále mi tieklo z nosu a musela som často kýchať. Pretože som mala zatiahnuté aj priedušky, nemohla som v noci kvôli dýchacím ťažkostiam spávať. V októbri 1989 som bola uvedená do učenia Bruna Gröninga. Od marca 1990 som úplne oslobodená od tohto zaťaženia.

Uzdravení z senná nádcha (Pollinose)

Pani R. B. (36), Olpe (Německo)

V mojich 13 rokoch sa u mňa po prvý krát prejavili symtómy sennej nádchy, a to akonáhle sa ukázali prvé kvety. Prejavovalo sa to vo forme silného kýchania (30 krát zasebou), striedavo zapchatý a tekúci nos, napuchnuté oči a kašeľ. Lekár potvrdil diagnózu senná nádcha. Liečenie s tabletkami, nosným sprayom, očné kvapky a injekcie nepriniesli zlepšenie môjho stavu. Neskôr uskutočnená terapia vlastnou krvou priniesla ľahké zlepšenie môjho stavu, ale nebola som vyliečená.

V máji 1990, 3 mesiace po uvedení do učenia Bruna Gröninga som spozorovala, že napriek tomu, že začal čas kvitnutia, nemala som žiadne symtómy sennej nádchy. Celé leto 1990 som nemala sennú nádchu, ako aj v r. 1991. Od tohto času, som od tohto dlhoročného zaťaženia oslobodená.

Uzdravení z senná nádcha (Pollinose)

Pani T. B. (36), Ingolstadt (Německo)

V mojich 16.rokoch som dostala sennú nádchu a skoro každé ráno som mala záchvaty kýchania a nos mi tiekol celé dopoludnie. Lekári zistili alergiu na domáce črvotoče, peľ a plesne. Užívala som očné a nosné kvapky, čo viedlo k desenzibilácii. Nič mi nepomáhalo a bolo to stále horšie. Po uvedení do učenia v novembri 1993 sa ťažkosti v priebehu prvého polroka stále zlepšovali a odvtedy som od tohto zaťaženia oslobodená.

Dokumentarfilm

Dokumentární film:
Fenomén
Bruno Gröning”

Data filmových představení v mnoha městech celosvětově

Nakladatelství Grete Häusler Verlag

Nakladatelství Grete Häusler Verlag: Velký výběr knih, časopisů, CD, DVD a kalendářů

fwd

Vědci přicházejí ke slovu:
zajímavé aspekty k
učení Bruno Gröninga