Uzdravení šerosleposti

Heilung von Nachtblindheit

Healing from night blindness

U. K. S. (28), Austria

I noticed it when I was about 12 years old. I was going home after a "Krampus parade" with my mother and my sister. The moon shone very brightly, but nevertheless I couldn't see anything. Even though I knew the way inside out I proceeded very carefully with outstretched hands in order to be able to feel my way along.

Číst dál...

Uzdravení z slabosť zraku v tme

Pani C. D (25), Münster (Německo)

Roky som mohla len veľmi zle vidieť v tme. Pociťovala som to hlavne pri jazde v noci na zle osvetlených, alebo neosvetlených cestách. Napriek tomu, že som mala diaľkové svetlo, nemohla som od určitej vzdialenosti rozoznať, či má cesta zákrutu a v ktorom smere. A tak som v noci jazdila na "dobré šťastie".

V roku 1991, dva roky potom čo som bola uvedená do Kruhu priateľov Bruna Gröninga som spozorovala, že pri jazde v noci nemám žiadne problémy. Vidím v tme rovnako dobre ako za vidna a dodnes to tak ostalo.

Uzdravení z slabosť zraku v tme

Pán W. K. (35), Siegburg (Německo)

Asi 10 - 12 rokov som videl v noci veľmi zle. V noci som mohol len veľmi zle šoférovať, nemohol som odhadnúť vzdialenosť. Keď pršalo, bolo to ešte horšie.

V máji 1991 som bol uvedený do učenia. V zime 1991 som pri nočnom jazdení a pri daždi zistil, že som bol vyliečený. Odvtedy som nemal s videním žiadne problémy.

Dokumentarfilm

Dokumentární film:
Fenomén
Bruno Gröning”

Data filmových představení v mnoha městech celosvětově

Nakladatelství Grete Häusler Verlag

Nakladatelství Grete Häusler Verlag: Velký výběr knih, časopisů, CD, DVD a kalendářů

fwd

Vědci přicházejí ke slovu:
zajímavé aspekty k
učení Bruno Gröninga